Знайомство з консалтинговим підприємством «Сенс Консалтинг»

14 травня 2019р. відбулась зустріч студентів ХІФ КНТЕУ з представником консалтингового підприємства «Сенс Консалтинг» Буркуном А.В.

Тема: «Особливості консалтингового бізнесу як частини ділових послуг»

Студенти обговорювали питання ефективного консультування українських підприємств вітчизняними консалтинговими компаніями.

Дійшли висновку про те, що результативність процесу консультування залежить передусім від готовності власників і топ менеджерів до змін, ініціації і підтримки інноваціям, яку має забезпечувати спільна команда консультантів і менеджменту клієнтської організації.

Хороший консультант це не той хто знає відповіді на питання, а той хто ставить такі питання клієнту, які викликають потребу замислитися, переглянути підходи, позиції, відношення, питання, які дозволяють сформувати поле для зародження нових ідей.