Ювілейна зустріч випускників Харківського інституту фінансів КНТЕУ

Студентські роки – це один із найяскравіших періодів в житті кожного із нас. Хіба можна забути яскраве студентське життя?

20 березня 2018 року у Харківському інституті фінансів КНТЕУ пройшла ювілейна зустріч випускників інституту. «Уже 75 років Харківський інститут фінансів, незважаючи на складні суспільно-політичні обставини в Україні, забезпечує високий науково-освітній і культурний рівень виховання громадян, – звернувся з вітальним словом до присутніх директор інституту Костянтин Георгійович Сердюков. – Варто зазначити, що у Харківському інституті фінансів навчалося багато людей, які сьогодні з гордістю зазначають, що є його випускниками. До їх числа, зокрема, належать Бурим Зоя Пилипівна, Попова Зоя Миколаївна, Кімлик Валентина Інокентіївна, Оверко Олена Сергіївна, Пустоваров Олександр Валерійович, П’явка (Багнюк) Ірина Володимирівна, Гололобова Лідія Григорівна». Серед запрошених на зустрічі була присутня Снітко Валентина Семенівна, яка понад 16 років (1990 – 2006) очолювала заклад освіти.

Випускники щиро раділи зустрічі та ділилися спогадами про навчання та студентські роки у стінах закладу. Зустріч закінчилася святковим концертом.