Відкриття вільного простору “HUB 311”

22 листопада 2018 року на базі Харківського інституту фінансів КНТЕУ відбулося урочисте відкриття вільного простору “HUB 311” та започаткування на його базі бізнес-школи для студентів і молоді.

Дана подія була приурочена до святкування 75-річчя Харківського інституту фінансів.

В урочистостях з нагоди відкриття вільного простору “HUB 311” прийняли участь: колектив інституту на чолі з директором Сердюковим Костянтином Георгійовичем, студентський актив спільно з головою РСС Кілко Владиславою та ініціативна група молоді “HUB 311” спільно з Німковичем Андрієм.

До відкриття заходу були запрошені всі учасники симпозіуму та учасники урочистостей з нагоди святкування ювілею інституту.

Тепер студенти мають можливість як провести з користю та комфортом час на тренінгах, відкритих зустрічах і творчих вечорах у просторі, так і долучитись до програми бізнес-школи і відкрити власну справу.

Чекаємо вас в HUB 311!