Урочисте вручення сертифікатів слухачам курсів з інтенсивного вивчення Іноземної (арабської) мови

Протягом 2018/2019 навчального року в ХІФ КНТЕУ проводилось навчання слухачів на курсах з інтенсивного вивчення Іноземної (арабської) мови.

22 травня 2019 року відбулось урочисте вручення сертифікатів слухачам, які успішно засвоїли курс.

На заході були присутні шановні викладачі – Ламааши Мохамед та Юсеф Діана Хайсамівна, слухачі та гості. Серед запрошених був викладач арабської мови Харківського національного університету ім. В. Н. Каразіна, доцент факультету іноземних мов Гарібо Ахмад Гарібо .

Слухачі та викладачі виступили з презентаціями на арабській мові щодо культурних традицій країн Арабського світу.