Участь у Всеукраїнській науково-практичній конференції «Обліково-аналітичне забезпечення управління підприємством: сучасний вектор розвитку»

21 травня 2019 року, на базі Київського національного торговельно-економічного університету, відбулась Всеукраїнська науково-практична конференція «Обліково-аналітичне забезпечення управління підприємством: сучасний вектор розвитку». Харківський інститут фінансів КНТЕУ був представлений на цій конференції викладачами кафедри обліку, аудиту та економічного аналізу.

У своїх виступах учасники конференції обговорювали актуальні питання щодо конвергенції національних моделей обліку в процесі європейської інтеграції України, трансформації обліку в умовах наближення діяльності українських підприємств до світових стандартів ведення бізнесу, удосконалення інструментарію обліку з метою підвищення ефективності реформування системи оподаткування, ролі інформаційних технологій в удосконаленні обліку та оподаткування діяльності суб’єктів господарювання та перспективи покращення професійної підготовки фахівців за спеціальністю «Облік і оподаткування».