• тел: (057) 731-33-65
  • м. Харків, пров. Плетнівський, 5

КНТЕУ

Харківський інститут фінансів

Київського національного торговельно-економічного університету

Харківський інститут фінансів


Участь студентів Харківського інституту фінансів КНТЕУ в Національному студентському форумі та ХІІ Генеральній асамблеї “Української асоціації студентства”

22-24 грудня 2017 року студенти Харківського інституту фінансів КНТЕУ взяли участь в найбільшому студентському заході за останні роки, а саме в Національному студентському форумі та ХІІ Генеральній асамблеї «Української асоціації студентства».

На форумі обговорювались питання, пов’язані із законодавчими пропозиціями у сфері вищої освіти, соціально-економічними проблемами студентства, діяльністю органів студентського самоврядування. Відбулась зустріч учасників з Міністром освіти і науки Лінією Гриневич. Учасники мали змогу запитати щодо подальших пріоритетних напрямів розвитку вищої освіти, щодо стипендіального забезпечення, стосовно введення Зовнішнього незалежного оцінювання для ступеня вищої освіти «бакалавр».

На Генеральній асамблеї «Української асоціації студентів» були винесені питання стосовно звіту керівних органів Асоціації за 2017 рік та визначення перспективних шляхів діяльності на 2018 рік.

Отримай
Новини