• тел: (057) 731-33-65
  • м. Харків, пров. Плетнівський, 5

КНТЕУ

Харківський інститут фінансів

Київського національного торговельно-економічного університету

Харківський інститут фінансів


Туристичними маршрутами Миколаївської області…

На початку жовтня 2018 року, в рамках організації навчального процесу, відбувся традиційний осінній студентський похід під гаслом «Вивчаємо світ разом з ХІФ».

Цього разу команда студентів ХІФ КНТЕУ під керівництвом Соболевої С.М. та Тюріної Д.М. вирушила у подорож до Національного природного парку «Бузький Гард», який є знаним місцем паломництва туристів та входить до складу регіонального ландшафтного парку «Гранітно-Степове Побужжя» Миколаївської області.

Туристичний похід проходив наступним маршрутом: Харків – Вознесерськ – с. Петропавлівка – с. Актово – с. Трикрати – Вознесерськ – Харків. Загальна довжина маршруту склала 24 км з тривалістю 5 днів/4 ночей.

Студенти подорожували дорогами древніх скіфів в Актовському каньйоні, відвідали Арбузинський каньйон та пройшли по каньйону річки Мертвовод, побували у крейдовому кар’єрі та прогулялися стежками лісу «Лабіринт».

Метою даного походу було не лише побачити мальовничі краєвиди України та познайомитися з багатою історичною спадщиною, а і оволодіти технічними навичками по встановленню наметів, розпаленню багаття, приготування їжі в казанах та навчитися працювати у колективі. Наші студенти справилася з цим на відмінно і показали вміння працювати у команді, знаходити нестандартні рішення, силу духу та тіла.

ДАЛІ БУДЕ….

P.S. Більше фото та інформації шукайте на офіційних сторінках у соціальних мережах Фейсбук та Інстаграмм.

Отримай
Новини