• тел: (057) 731-33-65
  • м. Харків, пров. Плетнівський, 5

КНТЕУ

Харківський інститут фінансів

Київського національного торговельно-економічного університету

Харківський інститут фінансів


Святкування Дня Святого Миколая

З нагоди Святкування Дня Святого Миколая 19 грудня студенти нашого інституту завітали до дітей інтернату зі зниженя слуху та дітей Багатопрофільного санаторію Основ’янського району, щоб привітати їх приємними подарунки.

Діти з радістю зустріли студентів ХІФ КНТЕУ. В ході зустрічі студенти швидко знайшли спільну мову з ними. Вони грали і спілкувалися з вихованцями , які в свою чергу дуже добре прийняли гостей.
C перших хвилин на обличчях дітей світилися усмішки. Вони прочитали вірші, показали свої малюнки і роботи, зроблені своїми руками. Розповіли про своє навчання, улюблених предметах і спортивні досягнення.
Це милі, добрі діти з особливими потребами. Вони завжди раді таким зустрічам і завжди чекають наших студентів.

На цей раз студенти приїхали для того, щоб зробити важливу справу – підняти настрій і нагадати, що попереду святкові чарівні дні.

Такі заходи допомагають зробити їх життя радісніше і яскравіше. Але це спілкування також є цінним і для нас. Що може бути важливіше в наш непростий час, ніж зрозуміти чужу біль, як свою і бути милосердним. Головною метою було формування у них уявлення про доброту, добрих вчинках і толерантне ставлення до людей з обмеженими можливостями.

Після відвідування дитячого будинку залишилися дуже теплі й ніжні почуття і не менш пам’ятні фотографії (світлини).

Отримай
Новини