• тел: (057) 731-33-65
  • м. Харків, пров. Плетнівський, 5

КНТЕУ

Харківський інститут фінансів

Київського національного торговельно-економічного університету

Харківський інститут фінансів


Експлуатаційно-технічний відділ

Бородавка Олександр Анатолійович

начальник відділу

Підготовка фахівців високого рівня вимагає постійний розвиток та вдосконалення матеріальної бази, що є одним і головним та пріоритетним завдання роботи експлуатаційно-технічного відділу щодо діяльності сучасного навчального закладу.
Експлуатаційно-технічний відділ (далі – відділ) є структурним підрозділом Харківського інституту фінансів КНТЕУ.
Господарська діяльність є однією із головних складових організації навчального процесу і створення належних умов матеріального-технічного та господарського забезпечення життєдіяльності, як навчального закладу так і його структурних підрозділів, здійснення безперебійного енергопостачання будівель інституту.
Забезпечує вирішення питань спрямованих на створення належних умов роботи персоналу і навчання та проживання студентів, безпечної експлуатації будівель, дотримання санітарних і протипожежних норм. Забезпечує згідно заявок деканатів, кафедр та структурних підрозділів інституту послугами з ремонту меблів, електрообладнання, засобів зв’язку, видачу канцелярських товарів та інших матеріальних цінностей. Забезпечує дотримання пропускного режиму в приміщенні навчального корпусу інституту.
Головним завданням, які реалізуються відділом, є розробка проектів перспективних (річних), квартальних планів господарського забезпечення життєдіяльності інституту, забезпечення підготовки систем та мереж до роботи в осінньо-зимовому періоду, планів енергозбереження в т.ч. планування модернізації та удосконалення систем опалення та теплових пунктів.

Контактна інформація: телефон (057) 731-54-00
Електронна пошта: kfuduefin@gmail.com.

Кириченко Ганна Вікторівна

провідний фахівець з матеріально-технічного забезпечення.

Гайдаржі Інна Олександрівна

інженер з експлуатації будівель.

Ткаченко Галина Іванівна

провідний спеціаліст.

Отримай
Новини