• тел: (057) 731-33-65
  • м. Харків, пров. Плетнівський, 5

КНТЕУ

Харківський інститут фінансів

Київського національного торговельно-економічного університету

Харківський інститут фінансів


Гуртожиток

Адреса гуртожитку ХІФ КНТЕУ:

м. Харків, провулок Шота Руставеллі, будинок 11
Тел. (057) 732-27-05

До гуртожитку можна доїхати наступними маршрутами:

1. Метро «Гагаріна»;
2. Трамвай від південного вокзалу № 6 (до зупинки – Богдана Хмельницького).

Будник Тамара Іванівна

Комендант гуртожитку

Інформація про гуртожиток:

Гуртожиток на 320 місць, в якому студенти І-ІV курсів забезпечені місцями на 100 відсотків. Гуртожиток відповідає паспортним даним та санітарно-технічним вимогам. Створені необхідні умови для проживання, побуту, відпочинку і навчання студентів.
Будівля гуртожитку дев’яти поверхова, блочна система. На кожному поверсі: 5 кімнат – на 2 особи, 4 кімнати – на 3 особи, кухня, кімната для умивання, два туалетних приміщення, душова кімната.
В гуртожитку створені всі умови для того щоб студенти почувалися, як вдома. Кімнати укомплектовані необхідними меблями: ліжками, тумбочками, полицями, шафами, столом та стільцями, холодильниками, телевізорами. У кожній кімнаті метало-пластикові вікна. Декілька років тому проведено кабельне телебачення. Гуртожиток підключено до локальної мережі Internet.
Працює актова зала (на 150 місць), спортзал, який обладнано сучасними тренажерами, є тенісній та більярдний столи.
Для підготовки студентів до занять у гуртожитку є спеціально обладнаний просторий читальний зал на 56 місць (філія бібліотеки), яким студенти можуть скористатись у зручний для них час.
У підвальному приміщенні працює пральня, обладнана сучасними пральними машинами, камера схову, ізолятор.
Працює відеозал, в якому, крім програм телевізійних каналів, студенти мають змогу переглядати улюблені кінофільми.
З метою ознайомлення студентів з естетикою побуту українців створено «Українську хату», де розміщенні речі старовинного побуту.
В гуртожитку активно діє студентська рада, яка направляє студентські маси в русло активного життя. Культурне життя студентів, мешканців гуртожитків, дуже різноманітне. Організовується багато заходів інтелектуального, розважального та спортивного характеру більшість вже стали традиційними, серед них: «Свято осені», «Новий рік», «Вечорниці», «Масляна», конкурси «Кращий блок гуртожитку» та «Найкраща кімната гуртожитку», спортивні змагання між командами гуртожитку з різних видів спорту, тощо.
У гуртожитку налагоджена пропускна система, спокій студентів забезпечують співробітники ХІФ. Контроль за дотриманням правил проживання покладено на завідувача гуртожитком, фахівців навчально-виховного відділу, студради гуртожитку.

Бєлова Галина Іванівна

Паспортист

Ропавка Марія Іванівна

Кастелянша

Отримай
Новини