Семінар «Про затвердження урядом нової редакції Ліцензійних умов провадження освітньої діяльності закладів освіти»

7 червня 2018 року заступником директора Піддубною Л.В. та навчально-методичним відділом було проведено семінар за темою «Про затвердження урядом нової редакції Ліцензійних умов провадження освітньої діяльності закладів освіти».

Під час семінару присутні мали змогу ознайомитися з новою редакцією Ліцензійних умов провадження освітньої діяльності закладів освіти. Особлива увага була приділена кадровим вимогам, підготовці матеріалів для оформлення ліцензійних та акредитаційних справ, вимогам щодо підготовки іноземців та осіб без громадянства, а також впровадженню електронного ліцензування освітньої діяльності.