Семінар-практикум «Електронний кабінет платника податків»

27 листопада 2017 року до Харківського інституту фінансів знову завітали фахівці ДФС у Харківській області на чолі з Чуб Яною Михайлівною, заступником начальника управління-начальником відділу комунікації із ЗМІ ГУ ДФС у Харківській області.

На базі кафедри державних фінансів було проведено семінар-практикум для студентів бакалавріату та магістратури з питань використання електронних сервісів Державної фіскальної служби.

Фахівці ГУ ДФС детально пояснили переваги оновленої версії електронного кабінету платника податків. Електронний кабінет реалізований у вигляді захищеного Інтернет-порталу для платників податків, робота в якому здійснюється у режимі реального часу та не вимагає використання жодного додаткового програмного забезпечення. Електронний кабінет працює цілодобово, крім часу, необхідного для проведення технічного обслуговування, та забезпечує можливості: отримання актуальної інформації щодо облікових даних,  даних особових карток, даних реєстрів, подання звітності в електронному вигляді, отримання документів та довідок з електронним підписом посадової особи та печаткою контролюючого органу, тощо. Також електронні сервіси ДФС є доступними у соціальних мережах.

Робота з електронним кабінетом платника податків вимагає використання електронного цифрового підпису, тож студентам було детально роз’яснено порядок його оформлення.

Податківці також відповіли на численні запитання студентської молоді та побажали їм професійних успіхів.