• тел: (057) 731-33-65
  • м. Харків, пров. Плетнівський, 5

КНТЕУ

Харківський інститут фінансів

Київського національного торговельно-економічного університету

Харківський інститут фінансів


Семінар-практикум «Електронний кабінет платника податків»

27 листопада 2017 року до Харківського інституту фінансів знову завітали фахівці ДФС у Харківській області на чолі з Чуб Яною Михайлівною, заступником начальника управління-начальником відділу комунікації із ЗМІ ГУ ДФС у Харківській області.

На базі кафедри державних фінансів було проведено семінар-практикум для студентів бакалавріату та магістратури з питань використання електронних сервісів Державної фіскальної служби.

Фахівці ГУ ДФС детально пояснили переваги оновленої версії електронного кабінету платника податків. Електронний кабінет реалізований у вигляді захищеного Інтернет-порталу для платників податків, робота в якому здійснюється у режимі реального часу та не вимагає використання жодного додаткового програмного забезпечення. Електронний кабінет працює цілодобово, крім часу, необхідного для проведення технічного обслуговування, та забезпечує можливості: отримання актуальної інформації щодо облікових даних,  даних особових карток, даних реєстрів, подання звітності в електронному вигляді, отримання документів та довідок з електронним підписом посадової особи та печаткою контролюючого органу, тощо. Також електронні сервіси ДФС є доступними у соціальних мережах.

Робота з електронним кабінетом платника податків вимагає використання електронного цифрового підпису, тож студентам було детально роз’яснено порядок його оформлення.

Податківці також відповіли на численні запитання студентської молоді та побажали їм професійних успіхів.

Отримай
Новини