Семінар-практикум для студентів 4 курсу

22 березня 2018 року кафедрою державних фінансів за участю фахівців Головного управління ДФС у Харківській області було проведено, в рамках святкування 75 річниці заснування Харківського інституту фінансів, семінар-практикум для студентів
4 курсу з питань новацій у декларуванні доходів фізичних осіб за доходами, отриманими у 2017 році.

Під час семінару фахівці ГУ ДФС роз’яснили, які категорії громадян зобов’язані задекларувати доходи і сплатити податкові зобов’язання та які мають право скористатися правом на податкову знижку (в т.ч і у разі сплати платником податку коштів за здобуття освіти у вищих та середніх професійних закладах).

Наприкінці семінару податківці надали вичерпні та змістовні відповіді на всі питання студентів.