Робота секції № 2 «Стратегічні напрями розвитку та реформування системи державних фінансів»

22 листопада 2018 року кафедрою державних фінансів в рамках ХІ Симпозіуму «Фінансова система України: актуальні питання, досягнення та можливості розвитку» було проведено засідання секції «Стратегічні напрями розвитку та реформування системи державних фінансів».

Метою роботи секції був обмін думками та науковою інформацією, узагальнення результатів досліджень теоретичних, практичних підходів до реформування системи державних фінансів в умовах глобальних інституційних змін.

Під час секційного засідання обговорено широке коло питань, зокрема: оцінка та прогнозування впливу податкових та інших видів ризиків в управлінні державними фінансами, вдосконалення системи митного контролю в Україні, проблеми та перспективи розвитку децентралізаційних процесів, зміцнення дохідної бази та забезпечення сталого розвитку територіальних громад, розвиток системи партисипативного бюджетування в Україні, вдосконалення системи міжбюджетних трансфертів, механізму бюджетного фінансування соціального захисту та соціальної сфери.