Робота секції №1 «Новітні механізми та інструменти фінансової системи України»

22 листопада 2018 року на базі Харківського інституту фінансів Київського національного торговельно-економічного університету відбувся XI Симпозіум «Фінансова система України: актуальні питання, досягнення та можливості розвитку», присвячений 75-річчю інституту.
Секція № 1. «Новітні механізми та інструменти фінансової системи України» була проведена на базі кафедри фінансів і кредиту.

Розглянуті роботи охоплювали такі цікаві питання, як «Цифровий банкінг як новий інструмент фінансової системи України», «Вплив рітейл-технологій на розвиток підприємства», «Електронні гроші та перспективи їх розвитку в Україні», «Проблеми та перспективи розвитку страхових компаній в Україні», а також багато інших. В багатьох наукових роботах було приділено увагу удосконаленню банківської системи.

Серед студентів-доповідачів на секції було виділено

• Безрукову А.Р. з доповіддю «Роль ломбардів на фінансовому ринку України»,
  • Нікітіна В.В. з доповіддю «Похідні цінні папери: сутність та особливості»,
  • Марочкіну К.С. з доповіддю «Чи варто використовувати технологію блокчейн у фінансовому секторі?»,
  • Осипову О. А. з доповіддю «Фінансовий лізинг» перспективи розвитку в Україні»,

які по завершенню засідання секції отримали дипломи заохочувальні дипломи.

В обговоренні актуальних питань брала участь Ситник О.Б., директор державного підприємства «Укрдіпроважмаш», з яким кафедра фінансів і кредиту має постійне співробітництво.

В цілому всі учасники добре попрацювали над своїми темами, провели аналіз, зробили певні висновки та пропозиції щодо вдосконалення та розвитку фінансової системи України. Кожна доповідь є актуальною на сьогоднішній день та заслуговує уваги, адже саме від молодих науковців залежить майбутнє нашої країни.