Реформування та стратегічний розвиток фінансової системи України

Засідання секції №1 “Реформування та стратегічний розвиток фінансової системи України» була проведена на базі кафедри фінансів і кредиту.

04.2018 року на базі Харківського інституту фінансів Київського національного торговельно-економічного університету відбулася Всеукраїнська науково-практична конференція здобувачів вищої освіти і молодих учених «Проблеми та перспективи розвитку фінансових систем в контексті євроінтеграційних процесів» присвячена 75-річчю інституту.

Секція №1  «Реформування та стратегічний розвиток фінансової системи України» була проведена на базі кафедри фінансів і кредиту”.

Всього на секції було близько 35 учасників, які виступали та дискутували на різноманітні питання, що стосувалися реформування та стратегічного розвитку фінансової системи України.

Виступали такі студенти: Шатов Вадим, Варнік Владислав, Гончарова Дарія, Гузій Регіна, Безрукова Аліна, Харченко Владислав, Марочкіна Катерина, Нікітін Вадим-Богдан. Особливої уваги учасників привернули доповідачі Гузій Регіна та Гончарова Дарія. В цілому всі учасники добре попрацювали над своїми темами, провели аналіз, зробили певні висновки та пропозиції щодо шляхів реформування та стратегічного розвитку фінансової системи України. Кожна доповідь є актуальною на сьогоднішній день та заслуговує уваги, адже саме від молодих науковців залежить майбутнє нашої країни.

Також викладачами кафедри фінансів і кредит було підготовлено двох студентів-доповідачів на пленарному засіданні конференції: Кобзар Ю.В. з темою доповіді «Розвиток фінансово-економічної системи України та забезпечення її збалансованості на сучасному етапі», науковий керівник Косарєва І.П. та Гамаль О.С.  з темою доповіді «Вплив глобалізаційних процесів на експортний потенціал України», науковий керівник Сукрушева Г.О.