Правовий брейн-ринг з нагоди 22-річчя Конституції України

На виконання Указу Президента України №91 від 28 березня 2018 р. «Про відзначення 22-річниці Конституції України» 14.05.2018 р. на базі Харківського інституту фінансів КНТЕУ був проведений навчально-виховний захід – правовий брейн-ринг, в якому зустрілися чотири команди студентів 1 курсу.

Гра проводилася в два етапи та передбачала проведення трьох конкурсів:

1-й – розминка «Юридичні Анаграми»;
2-й – конкурс за принципом «вірю-не вірю», або «так чи ні»;
3-й – бліц-опитування: короткі чіткі запитання – короткі чіткі відповіді.

Ведучими були студенти групи 31ме Анцибор Марина та Шатов Вадим.

Після закінчення брейн-ринга всі учасники були нагороджені подяками та солодкими призами.

Метою даної зустрічі виступало продовження роботи по свідомому засвоєнню правових знань та виробленню стійких переконань у необхідності дотримання своїх прав та обов’язків; розвивати уміння орієнтуватися в життєвих ситуаціях, керуватися набутими знаннями у своїй життєвій практиці.

Кожен з нас – частина суспільства, і наскільки гармонійним є і буде наше співіснування, залежить від нас як особистості. Тому реалізовувати свої права, не порушуючи при цьому прав та інтересів інших – це своєрідне мистецтво. Досягти такого балансу можливо не тільки завдяки високій правовій свідомості і грамотності, а перш за все тоді, коли кожен з нас в своїх діях керуватиметься совістю, порядністю, людяністю, добрими намірами, чесністю, повагою до оточуючих.

Нині Україна просувається по шляху побудови правової держави. У цей період важливим є формування у народу нового правового мислення, набуття знань про життєво необхідні закони і про вміння використовувати їх у повсякденному житті.