Підсумки, щодо участі студентів Харківського інституту фінансів КНТЕУ у Всеукраїнській студентській олімпіаді

З метою підтримки обдарованої студентської молоді та створення для її творчого зростання та активізації науково-дослідної роботи студентів на базі Інституту було організовано та проведено: І етап Всеукраїнської студентської олімпіади з спеціальностей «Фінанси і кредит», «Менеджмент організацій і адміністрування (за видами економічної діяльності)» та навчальних дисциплін «Українська мова», «Інформатика», «Фінансовий менеджмент», «Фінанси», «Міжнародна економіка», «Економіка підприємства» «Державні фінанси». До ІІ етапу було рекомендовано 18 студентів.

У ІІ етапі Всеукраїнської студентської олімпіади брали участь та зайняли почесні місця наступні студенти:

1) навчальна дисципліна «Інформатика»:

Борківець Олександра Олегівна;
Мазур Тетяна Богданівна.

2) навчальна дисципліна «Фінансовий менеджмент»:

Покровська Карина Андріївна;
Рубльова Аліна Юріївна;
Соловйова Дар`я Сергіївна.

3) навчальна дисципліна «Державні фінанси»:

Покровська Карина Андріївна.

4) зі спеціальності «Фінанси і кредит»:

Гончарова Дарія Олегівна;
Доля Вікторія Вадимівна;
Івашкевич Інна Олександрівна.

За результатами участі ІІ етапу Всеукраїнської студентської олімпіади з дисципліни «Фінанси і кредит» Гончарова Дарія Олегівна посіла 4 місце з 94 можливих, учасники інших олімпіад отримали грамоти, подяки та сертифікати за участь.