Освіта та навчання в Польщі

6 листопада, в Харкові в рамках проекту «Все про навчання в Польщі» відбудуться зустрічі із засновником Польсько-української програми «ОсвітаПоль», експертом з питань польської освіти Русланом Сорокою.

Фахівець з питань навчання за кордоном надасть компетентні відповіді на питання, що найбільше цікавлять майбутніх абітурієнтів та їх батьків.Зокрема учасники заходів дізнаються про те, які спеціальності гарантуватимуть в майбутньому успішне працевлаштування в Польщі та країнах ЄС, а також про те, що необхідно знати про навчання українців в Польщі та які особливості вищої освіти сусідньої держави.Крім того Руслан Сорока розповість про те, як правильно обрати вищий навчальний заклад, які особливості вступної кампанії у 2017 році, а також про можливості заощадити на навчанні та проживанні за кордоном.Такі зустрічі стануть у пригоді тим, хто вже прийняв остаточне рішення про вступ у польський університет, а також тим, хто тільки замислюється — де навчатися у майбутньому.Під час заходів всі учасники зможуть у вільній і невимушеній атмосфері обговорити будь-які актуальні питання стосовно навчання в Польщі та особисто поставити найважливіші запитання експерту.

До участі запрошуються учні випускних класів, майбутні абітурієнти, батьки, вчителі, а також всі хто цікавиться навчанням в Польщі.

Вхід на всі зустрічі вільний.

Детально ознайомитися з інформацією можно на сайті: http://study-tour.osvitapol.info

Коментувати