Нарада з представниками Головного управління Державної фіскальної служби України в Харківській області

18 березня 2019 року в Харківському інституті фінансів була проведена нарада з представниками Головного управління Державної фіскальної служби України в Харківській області.

Основним питанням наради стало визначення компетентностей, які необхідно закласти в процес підготовки бакалаврів та магістрів зі спеціальності «Фінанси, банківська справа та страхування» для підвищення конкурентоспроможності випускників ХІФ КНТЕУ на ринку праці та визначення шляхів подальшої співпраці з Головним управлінням Державної фіскальної служби України в Харківській області.

Під час обговорення заступником директора з науково-педагогічної роботи Семенець А.О., к.е.н., доцентом, деканом факультету фінансів Чемчикаленком Р.А., к.е.н., доцентом та завідувачем кафедри державних фінансів Городецькою Т.Е., к.е.н., доцентом було внесено ряд конструктивних пропозицій щодо змістового наповнення робочих навчальних планів підготовки магістрів та бакалаврів, зокрема, переліку вибіркових навчальних дисциплін циклу професійної підготовки.