Міжкафедральний круглий стіл на тему «Роль державних фінансів у забезпеченні структурних змін в економіці України»

15 травня 2019 року на базі Харківського інституту фінансів КНТЕУ з нагоди відзначення Тижня науки був проведений міжкафедральний круглий стіл на тему «Роль державних фінансів у забезпеченні структурних змін в економіці України».

Організаторами круглого столу виступили завідувач кафедри державних фінансів Городецька Т.Е., к.е.н., доцент та завідувач кафедри економічної теорії та міжнародної економіки Ярмак О.В., к.е.н., доцент.

Метою круглого столу було обговорення основних напрямів оптимізації функціонування системи державних фінансів в Україні в умовах кризових явищ та реформування, а також впливу процесів ринкової трансформації на характер взаємозв’язків між фундаментальними макроекономічними параметрами з метою розробки ефективних програм соціально-економічного розвитку.

У доповідях науково-педагогічних працівників кафедр знайшли відображення актуальні питання формування та реалізації фінансової політики, макроекономічного регулювання, оцінки рівня фінансово-економічної безпеки в державі, сучасні тенденції розвитку публічних та муніципальних фінансів, проблем макроекономічної рівноваги.