Математичні методи та моделі у прогнозуванні економічних процесів

17 травня 2018 року кафедра економіко-математичних методів та інформаційних технологій провела круглий стіл за темою: «Математичні методи та моделі у прогнозуванні економічних процесів».

Були присутні студенти першого курсу спеціальностей «Менеджмент», «Фінанси, банківська справа та страхування», «Міжнародні економічні відносини» та «Облік і оподаткування».

З ґрунтовними доповідями виступили завідувач кафедрою, кандидат технічних наук, доцент Глотов Є. О., який розповів про роботу кафедрального гуртка «Алгоритм», проаналізував досвід кафедри економіко-математичних методів та інформаційних технологій з питань впровадження інноваційних технологій в організацію освітнього процесу, та доктор фізико-математичних наук, професор Лапшин В.І., який зробив огляд методів прогнозування економічних процесів.