Круглий стіл «Обліково-аналітичне і фінансове забезпечення діяльності суб’єктів господарювання: національні, глобалізаційні та євроінтеграційні аспекти»

06 листопада 2018 року кафедрою обліку, аудиту та економічного аналізу ХІФ КНТЕУ під головуванням завідувача кафедрою Шума М.А. було проведено круглий стіл «Обліково-аналітичне і фінансове забезпечення діяльності суб’єктів господарювання: національні, глобалізаційні та євроінтеграційні аспекти».

В роботі круглого стола взяли участь викладачі та магістранти кафедри обліку, аудиту та економічного аналізу. Учасники круглого стола обговорили найбільш проблемні та актуальні питання роботи бухгалтерських служб щодо визнання об`єктів обліку, їх оцінки, оподаткування окремих операцій, аналізу діяльності суб’єктів господарювання тощо.

Підчас обговорення відбувся обмін думками із зазначених питань.

Дякуємо учасникам за плідну та цікаву дискусію в дружній професійній атмосфері!