Круглий стіл на тему «Проблемні питання прибутковості страхових компаній в Україні»

17.04.2018 року на базі кафедри фінанси і кредит було проведено круглий стіл на тему «Проблемні питання прибутковості страхових компаній в Україні» з нагоди 75-ти річчя Харківського інституту фінансів Київського національного торговельно-економічного університету.

На круглий стіл було запрошено представницю ТОВ “ФІНАНС ПАРТНЕР” Камінську Наталію Романівну. ТОВ “ФІНАНС ПАРТНЕР” є частиною Finanzpartner International Group – Міжнародної Групи компаній фінансового консалтингу.

Компанія “ФІНАНС ПАРТНЕР” є посередником між тими, хто пропонує фінансові послуги (страхові компанії, банки, інвестиційні та пенсійні фонди), і тими, хто ці послуги купує або розповсюджує. Компанія  пропонує комплексне рішення фінансових завдань за допомогою грамотного використання чотирьох фінансових напрямків: страхування життя; ризикове страхування; банківські продукти; інвестиційні та пенсійні фонди. Тобто компанія представляє інтереси не фінансових інститутів, а їхніх клієнтів!

Наталія Романівна розповіла учасникам круглого столу про безпосередню діяльність компанії, її обов’язки як брокера і саме головне – звідки компанія отримує прибутки.

Особливого обговорення набули питання: «Як же можна отримувати доходи як брокер компанії?» та «Яким чином можна збільшувати прибутки компанії?».