Конференція здобувачів вищої освіти і молодих учених “Проблеми та перспективи розвитку фінансових систем в контексті євроінтеграційних процесів”

19 квітня 2018 року відбулась вже традиційна Всеукраїнська науково-практична конференція здобувачів вищої освіти і молодих учених «Проблеми та перспективи розвитку фінансових систем в контексті євроінтеграційних процесів», присвячена 75-річному ювілею Харківського інституту фінансів КНТЕУ.

На заході були присутні представники фінансових та урядових інституцій та багатьох ВНЗ з різних куточків України.
Результатом конференції стали презентації наукових досліджень молодих вчених та студентів щодо розвитку фінансової системи України, проблем обліку, аналізу та аудиту в інформаційній системі підприємства та систем управління підприємством, фінансових процесів на місцевому рівні. Також піднімались питання сучасних викликів розвитку національних економік, сучасних соціально-гуманітарних проблем України та математичного моделювання у фінансових системах.

Висловлюємо подяку усім учасникам!