22 листопада 2018 року відбулась грандіозна наукова подія Харківського інституту фінансів ХІ Симпозіум “Фінансова система України: актуальні питання, досягнення та можливості розвитку” з нагоди 75-річчя інституту.

У заході взяли участь науковці, дослідники, керівники державних органів та підприємств з Алжиру, Києва, Харкова, Одеси та інших міст.

Розпочав роботу симпозіуму з привітального слова директор Харківського інституту фінансів КНТЕУ Сердюков Костянтин Георгійович.

До привітань приєдналися: Барка Мохаммед Зін – професор факультету економіки і менеджменту Університету Тлемсен (Директор алжирського видання з державних фінансів R.A.M.P. Президент Національної асоціації державних фінансів A.Na.Fi.P) і Амосов Олег Юрійович, завідувач кафедри економічної теорії та фінансів Харківського регіонального інституту державного управління НАДУ при ПУ.

Робота симпозіуму розпочалася з пленарного засідання, на якому були заслухані актуальні проблеми сучасної фінансової системи України і світу.

З доповідями виступили:

1. Яременко Олег Леонідович д.е.н, професор, завідуючий сектором інституційної економіки Інститут економіки та прогнозування НАН України, тема доповіді «ФОРМУВАННЯ НОВОЇ ЯКОСТІ ЕКОНОМІЧНОЇ ОСВІТИ: НАПРЯМИ, ТЕНДЕНЦІЇ ТА СУПЕРЕЧНОСТІ»
  2. Внукова Наталія Миколаївна д.е.н., професор, завідувач кафедри управління фінансовими послугами Харківського національного економічного університету імені Семена Кузнеця, Заслужений економіст України, тема доповіді «КОМПЛЕКСНИЙ ПІДХІД У ПІДГОТОВЦІ ФАХІВЦІВ З ФІНАНСІВ»
  3. Корнєєва Юлія Володимирівна к.е.н., докторант, ДННУ «Академія фінансового управління», тема доповіді «ПЕРСПЕКТИВНІ НАПРЯМИ ЗАЛУЧЕННЯ МІЖНАРОДНОГО ФІНАНСУВАННЯ ДЛЯ РЕАЛІЗАЦІЇ ПРОЕКТІВ У СФЕРІ ЕКОНОМІЧНОЇ БЕЗПЕКИ ТА ЗАХИСТУ КРИТИЧНОЇ ІНФРАСТРУКТУРИ»
  4. Ситник Оксана Богданівна директор ДП «УКРДІПРОВАЖМАШ», тема доповіді «РІЗНОМАНІТТЯ МАРКЕТИНГОВИХ ІНСТРУМЕНТІВ, ЯК ЗАЛОГ УСПІХУ КОМПАНІЙ: ПРИКЛАДИ ПІДХОДІВ ПІДПРИЄМСТВ УКРАЇНИ В РЕАЛІЗАЦІЇ ЗОВНІШНЬО-ЕКОНОМІЧНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ»
  5. Ламааши Мохамед, голова громадської організації «Марокканський дім в Україні», тема доповіді «УКРАЇНА ТА АРАБСЬКИЙ СВІТ: ЕКОНОМІЧННЕ СПІВРОБІТНИЦТВО НА ПРИКЛАДІ МАРОККО».

Після брейк-кави робота симпозіуму була продовжена на секціях.