Інтелектуальні молодіжні змагання “Управлінські поєдинки: технологія перемоги”

В рамках святкування дня Інституту 15 травня 2018 року на базі Харківського інституту фінансів КНТЕУ було проведено розважально-пізнавальний захід «Управлінські поєдинки: технологія перемоги».

Організаторами заходу виступила кафедра менеджменту, а учасниками стали студенти третього курсу спеціальностей «облік і аудит» та «управління персоналом та економіка праці». Захід було проведено у вигляді інтелектуальних молодіжних змагань, де студенти мали змогу проявити свої здібності у вирішенні управлінських ситуацій, виконуючи обрані ролі.

Кваліфіковане журі оцінювало роботу команд вказуючи на сильні та слабкі моменти у вирішенні проблеми. Наприкінці заходу було визначено переможців і вручено дипломи. Захід лишив по собі лише позитивні емоції та враження.