До уваги здобувачів вищої освіти!

В рамках міжнародного співробітництва між Харківським інститутом фінансів КНТЕУ та Швейцарською Школою Бізнесу 28 листопада 2017 було підписано угоду про афіліювання дипломів, яка передбачає, зокрема, що Швейцарська Школа Бізнесу Монтре (Swiss  Montreux Business School, SMBS) надає афілійований диплом за результатами освоєння дисциплін, що викладаються в ХІФ КНТЕУ, та атестації здобувачів вищої освіти.

Навчаючись у нас, Ви можете паралельно з дипломом Харківського інституту фінансів Київського національного торговельно-економічного університету отримати диплом Швейцарської школи бізнесу (SMBS).

Swiss Montreux Business School є престижним приватним університетом, що надає як стаціонарну, так і дистанційну освіту в сфері бізнес-адміністрування. SMBS має Вищу Державну Швейцарську Акредитацію (the CHE-294.780.321 National Accreditation) в сфері вищої освіти з Болонської системи, яка практикується і визнається всіма ВНЗ країн Європейського союзу і кореспондує з освітньою системою Північної Америки, завдяки чому Швейцарський диплом від SMBS визнається як вишами так і роботодавцями з усього світу.

Докладну інформацію можна отримати:
м. Харків, пров. Плетнівський, 5,
кабінет 204 (тел. 731-54-81).