Запрошення на участь у роботі V науково-методичної конференції «Забезпечення якості вищої економічної освіти: сучасний стан та перспективи»

Лютий 9, 2018

Шановні колеги!

Запрошуємо викладачів, наукових співробітників, аспірантів та докторантів Вашого навчального закладу взяти участь у роботі
V науково-методичної конференції «Забезпечення якості вищої економічної освіти: сучасний стан та перспективи», що відбудеться
9 лютого 2018 року в Харківському інституті фінансів КНТЕУ

ТЕМАТИЧНІ НАПРЯМИ РОБОТИ КРУГЛИХ СТОЛІВ:

1. Упровадження результатів наукових досліджень викладачів та студентів у навчальний процес.
  2. Теоретико-методологічні аспекти формування компетентності в процесі навчання студентів.
  3. Напрями й модернізація вищої економічної освіти.
  4. Шляхи активізації навчального процесу підготовки бакалаврів і магістрів спеціальності «Менеджмент».
  5. Соціально-гуманітарні, культурологічні та виховні аспекти забезпечення якості економічної освіти.
  6. Сучасні інноваційні технології вищої економічної освіти: досвід кафедри економіко-математичних методів та інформаційних технологій.
  7. Зовнішнє й внутрішнє забезпечення якості освіти у вищих закладах освіти.

РОБОЧІ МОВИ КОНФЕРЕНЦІЇ

• українська
  • англійська

За результатами роботи конференції планується видання збірника матеріалів.