Екскурсія по Центру обслуговування платників Київського та Московського районів м. Харкова

16 травня 2019 року, в рамках Тижня науки Харківського інституту фінансів, за ініціативою кафедри державних фінансів, студенти інституту, разом з викладачами кафедр: державних фінансів; економічної теорії та міжнародної економіки, відвідали Київське управління ГУ ДФС України в Харківській області, де для них провели екскурсію по Центру обслуговування платників Київського та Московського районів та розповіли, які послуги можна отримати у Центрі, як працюють модератори, який механізм обслуговування платників.

Фахівці Управління ознайомили студентів з діяльністю основних підрозділів Управління, порядком особистого прийому громадян з питань оподаткування.

Під час екскурсії студенти отримали нагоду отримати фахові консультації з питань оподаткування фізичних та юридичних осіб, особисто поспілкуватися з працівниками підрозділів Київського управління ГУ ДФС у Харківській області.
Детальну інформацію щодо проведеного заходу можна отримати на сайті ДФС за посиланням http://kh.sfs.gov.ua/media-ark/news-ark/378541.html.