ДРУГИЙ ФІНАНСОВИЙ ЯРМАРОК

26 КВІТНЯ 2018 РОКУ ДРУГИЙ ФІНАНСОВИЙ ЯРМАРОК

Унікальна платформа, яка надає малому та середньому бізнесу можливість отримати актуальну інформацію про банківські, лізингові та страхові продукти для МСБ та інші можливі джерела фінансування. Це чудова нагода для підприємців отримати бізнес-консультації, а також налагодити контакти та нові партнерські відносини.

Проект реалізується Німецько-Українським Фондом за фінансової підтримки Уряду Німеччини, який вже майже 20 років успішно сприяє розвитку мікро-, малих та середніх підприємств в Україні. МСБ є фундаментом для успішного розвитку держави у довготривалій перспективі, тому його зміцнення є стратегічним пріоритетом НУФ. Другий Фінансовий Ярмарок — одна з головних подій в українському бізнес-просторі, яка продемонструє річні результати співпраці фонду та його партнерів на прикладі конкретних кейсів.

Другий Фінансовий Ярмарок об’єднує представників МСБ, фінансових установ, організацій, що сприяють розвитку підприємництва, та влади задля розвитку. Всі гості Ярмарку матимуть змогу дізнатись про:

• державну політику розвитку МСБ та європейський досвід реалізації політики підтримки МСБ;
  • актуальні банківські програми кредитування для підприємців;
  • міжнародний досвід підтримки фінансування МСП на прикладі таких країн, як Білорусь, Казахстан, Вірменія.

Детальна інформація та реєстрація на сайті: http://www.sme-fair.org.ua/