• тел: (057) 731-33-65
  • м. Харків, пров. Плетнівський, 5

КНТЕУ

Харківський інститут фінансів

Київського національного торговельно-економічного університету

Харківський інститут фінансів


Ділова гра «Фінансист»!

28 листопада 2017 року в рамках співпраці між Харківським інститутом фінансів і Відділом освіти міста Куп’янськ відбулася ділова гра «Фінансист» серед школярів одинадцятих класів міста Куп’янськ.

Розпочав зустріч директор ХІФ КНТЕУ Сердюков Костянтин Георгійович із напутнім словом про важливість навчання і постійного розвитку. Протягом всієї зустрічі студенти ХІФ КНТЕУ дарували всім присутнім яскраві творчі номери та щирі емоції.

Всі вісім команд чудово представили свої команди, завзято змагалися за перемогу. Хоча і важко журі було обрати кращих, але гра є гра, тож трійка переможців виглядала саме так: І місце – команда «Мафія», ІІ місце – «Bwinner», ІІІ місце – «Акули бізнесу». Всі учасники заходу отримали дарунки, а трійка лідерів – кубки, індивідуальні та солодкі призи.

Щиро дякуємо всім хто прийняв участь в організації і проведенні даного заходу, а саме: Відділу освіти міста Куп’янськ та колективу загальноосвітньої школи № 1 – за гостинність та організацію, студентам і співробітникам Харківського інституту фінансів – за ентузіазм і натхнення і звичайно самим учасникам – за активність, творчий політ, енергію.

Далі буде !!!

Отримай
Новини