Ділова гра «Фінансист-2»

20 лютого 2018 року в рамках постійної співпраці між Харківським інститутом фінансів і школами Харківської області відбулася ділова гра «Фінансист-2» серед школярів одинадцятих класів. У заході взяли участь школи Дергачівського і Харківського районів.

Всі школи чудово представили свої команди, завзято змагалися за перемогу. Хоча і важко журі було обрати кращих, але гра є гра, тож трійка переможців виглядала саме так: І місце – команда «Економічні генії», ІІ місце – «Ерудит», ІІІ місце – «Нове покоління». Всі учасники заходу отримали дарунки, а трійка лідерів – кубки, індивідуальні та солодкі призи.

Студенти ХІФ КНТЕУ гостинно зустрічали команди і дарували всім присутнім яскраві творчі номери та щирі емоції.

Дякуємо всім хто прийняв участь в організації і проведенні даного заходу, а саме: керівництву шкіл, вчителям і учням за активність, творчий політ, енергію; студентам і співробітникам Харківського інституту фінансів – за ентузіазм і натхнення.

Далі буде !!!