Ділова гра «Фінансист-2»

Продовжуючи традиції підтримки активної і талановитої молоді Харківської області Харківський інститут фінансів КНТЕУ 23 лютого 2018 року зустрічав школярів 11 класів на діловій грі «Фінансист-2». Цього разу до нас завітали учні Нововодолазького і Харківського районів.

Подія була насичена справжнім духом змагань, кмітливість, творчий підхід до вирішення ділових завдань надихали організаторів даного заходу. Хоча і важко журі було обрати кращих, але гра є гра, тож трійка переможців виглядала саме так: І місце – команда «Компанія №6», ІІ місце – «Ділові люди», ІІІ місце – «Ювенго». Всі учасники заходу отримали дарунки, а трійка лідерів – кубки, індивідуальні та солодкі призи.

Дякуємо всім хто прийняв участь в організації і проведенні даного заходу за чудовий день, а саме: керівництву шкіл, вчителям і учням за енергію і позитивні емоції; студентам і співробітникам Харківського інституту фінансів – за гостинність і щирий прийом.

Далі буде !!!