День відкритих дверей в ХІФ КНТЕУ

27 жовтня 2018 року Харківський інститут фінансів КНТЕУ гостинно приймав у своїх стінах майбутніх абітурієнтів на заході – День відкритих дверей, основною метою якого було знайомство з нашим навчальним закладом та презентація спеціальностей.

Цього разу до нас завітали учні загальноосвітніх і спеціалізованих шкіл, гімназій та професійно-технічних закладів з м. Харків, Харківської та Донецької областей. В теплій та дружній атмосфері зустрічі з адміністрацією нашого навчального закладу на чолі з директором Сердюковим Костянтином Георійовичем, гості мали можливість задати запитання щодо умов вступу, прогулятися коридорами та аудиторіями навчального закладу, відвідати гуртожиток, а після офіційної частини спробували написати пробне ЗНО.

Ми чекаємо на вас, наші майбутні студенти!