• тел: (057) 731-33-65
  • м. Харків, пров. Плетнівський, 5

КНТЕУ

Харківський інститут фінансів

Київського національного торговельно-економічного університету

Харківський інститут фінансів


Web-посилання

Бібліотеки України

Книжкова палата України

Українська бібліотечна асоціація

Національна бібліотека імені В.І. Вернадського

Національна парламентська бібліотека України

Державна науково-технічна бібліотека України

Харківська державна наукова бібліотека ім. В. Г. Короленка

Науково-технічна бібліотека Головної астрономічної обсерваторії НАНУ

Львівська національна наукова бібліотека України імені В. Стефаника

Харківська обласна універсальна наукова бібліотека

Дніпропетровська обласна універсальна наукова бібліотека

Донецька обласна універсальна наукова бібліотека ім. Н.К. Крупської

Кіровоградська обласна універсальна наукова бібліотека ім. Д.І. Чижевського

Рівненська обласна універсальна наукова бібліотека

Волинська обласна універсальна наукова бібліотека ім. Олени Пчілки

Тернопільська обласна універсальна наукова бібліотека

Хмельницька обласна універсальна наукова бібліотека ім. М. Островського

Луганська обласна універсальна наукова бібліотека ім. М. Горького

Кримська республіканська універсальна наукова бібліотека ім. І. Франка

Одеська національна бібліотека імені М. Горького

Бібліотеки вищих навчальних закладів м. Харкова

Центральна наукова бібліотека Харківського національного університету ім. В.Н.Каразіна

Наукова бібліотека Харківського гуманітарного університету «Народна українська академія»

Науково-технічна бібліотека Харківського національного технічного університету

НТБ Харківського національного автомобільно-дорожнього університету

Наукова бібліотека Харківського національного фармацевтичного університету

Бібліотека Харківської державної зооветеринарної академії

Наукова бібліотека Харківського національного університету радіоелектроніки

Наукова бібліотека фізико-технічного інституту низьких температур iм. Б.І.Вєркіна

Наукова бібліотека Української інженерно-педагогічної академії

Наукова бібліотека Харківського національного медичного університету

Науково-технічна бібліотека Харківського національного економічного університету ім. С.Кузнеця

Наукова бібліотека Харківського державного університету харчування та торгівлі

Науково-технічна бібліотека Харківського національного аерокосмічного університету ім. М.Жуковського 

Електронні бібліотеки економічного спрямування

1. CUL-Online  – Онлайн бібліотека навчальної літератури видавництва “Центр учбової літератури”. Доступ (частковий – з пробним пакетом, та повний – за передплатою) до видань з аудиту, бухгалтерського та кадрового обліку, фінансів, економіки, менеджменту, маркетингу.

2. Е-бібліотека Академії (Наукова бібліотека УФБС НБУ)  – Електронна бібліотека, створена на сайті Наукової бібліотеки Української академії банківської справи Національного банку україни (м. Суми), надає вільний повнотекстовий доступ до матеріалів академії: періодичних наукових видань, монографій та підручників викладачів, збірників наукових праць і матеріалів конференцій, навчально-методичних матеріалів тощо.

3. Economicus.Ru – Сайт освітньо-довідкового проекту з економіки. Портал надає доступ до зібрань електронних матеріалів з історії економічної думки з глибокої давнини до сьогодення, підручників та словників з економіки.

4. EUP.RU – На сайті представлена безкоштовна електронна бібліотека (монографії, дисертації, книги, статті тощо) за тематикою: фінанси та кредит, оподаткування, оцінка майна, економіка нерухомості та ін.

5. Электронная библиотека статей по маркетингу, менеджменту, фінансам, управлению персоналом – На сайті розміщено електронну бібліотеку Видавничого дому “Гребенников”: науково-практичні статті з маркетингу, менеджменту, фінансів та управління персоналом, які публікувалися у спеціалізованих журналах.

6. “Коммерсант” – На сайті розміщена електронна бібліотека статей та книг з економіки та менеджменту, маркетингу, фінансів, історії економічного розвитку країн, інвестицій, історії провідних світових компаній.

7. Бібліотека по менеджменту – На сайті представлено бібліотеку видань з менеджменту (ділове спілкування, ділові ігри, мистецтво керування, досвід керування інших країн, власна справа, етика ділової людини).

8. Онлайн бібліотека Організації економічного співробітництва та розвитку (ОЕСР).Бібліотека містить тексти книг організації, статті, робочі документи та статистичні дані. Доступна за підпискою у більш ніж 2 000 організацій світу.

9. Бібліотека економіста – На сайті представлено бібліотеку з економіки, менеджменту, банківської справи, фінансів підприємства та ін.

10. “Вісник ХНАУ” – Збірник належить до переліку наукових видань, в яких публікуються основні результати дисертаційних робіт з економічних наук.

11. На сайті бібліотеки Тернопільського національного економічного університетунадається доступ до повнотекстових документів з економіки та суміжних дисциплін від видавництва “Кондор”.

12.  Економіка розвитку – міжнародний рецензований науковий журнал з відкритим доступом, призначений для публікації оригінальних, інноваційних, новітніх та високоякісних наукових статей з широким спектром охоплення проблем, пов’язаних з забезпеченням випереджаючого зростання світової та національної економіки.

13. Електрона економічна бібліотека – На сайті розміщено електронну бібліотеку підручників, навчальних посібників, наукових статей з питань економіки, фінансів, оподаткування, міжнародної торгівлі, митної справи, інституційної економіки, менеджменту, маркетингу, економіко-математичного моделювання тощо.

14. Збірник наукових праць «Управління розвитком» – На сайті представлений збірник наукових праць Харківського національного економічного університету. Управління розвитком – міжнародний рецензований науковий збірник з відкритим доступом, призначений для публікації оригінальних, інноваційних, новітніх та високоякісних наукових статей з широким спектром охоплення проблем, пов’язаних з забезпеченням випереджаючого зростання світової та національної економіки.

15. Электронная библиотека по бизнесу, финансам, экономике и смежным темам – На сайті проекту надається доступ до книг з бізнесу та фінансів в електронному форматі.

16. Электронные учебники по экономике – На сайті представлено бібліотеку з економіки, менеджменту, банківської справи, фінансів підприємства та ін.

Електронні енциклопедії

1. http://www.ancient.eu/ – На сайті представлена онлайн-енциклопедія зі стародавньої історії. Наповнюється спільнотою істориків.

2. http://www.astronaut.ru/ – На сайті розміщено енціклопедію з астрономії. Представлені біографії астронавтів та космонавтів, бібліотека, космічна символіка тощо.

3. http://www.sociologyencyclopedia.com/public/ – На сайті представлена енциклопедія з соціології “Blackwell”, яка забезпечує миттєвий доступ до найбільш авторитетних джерел сучасної освіти.

4. http://www.nla.gov.au/pathways/jnls/newsite/view/670.html – Онлайн-версія енциклопедії “Історія літератури Англії та Америки” (видання Кембриджського університету 1907-1921 рр. в 18 томах). Охоплення документів від античності до початку 20 століття. Сайт представлений англійською мовою.

5. http://www.astronautix.com/ – На сайті представлена енциклопедія Astronautica – ресурс з космічної історії: ракети, космічні апарати, транспортні засоби, астронавти, космонавти, космічні польоти, двигуни, простір.

6. http://www.britannica.com/ – Інтернет-енциклопедія “Encyclopedia Britannica ” з сотнями тисяч статей, біографій, відео, зображень та веб-сайтів.

7. http://www.pantheon.org/ – На сайті розміщена Інтернет-енциклопедія з міфології, фольклору та релігії. Розділ “Міфологія” поділений на шість географічних регіонів: Африка, Америка, Азія, Європа, Близький Схід і Океанія. Розділ з фольклору містить легенди про короля Артура, захоплюючі казки з багатьох країн.

8. http://www.eoearth.org/ – Електронний довідник про Землю, її природні середовища та їх взаємодію з суспільством. Наповнюється вченими, викладачами, фахівцями-практиками та іншими експертами. Контент корисний для студентів, викладачів, науковців, фахівців та широкого загалу.

9. http://eol.org/ – На сайті представлено спільний проект колективу експертов – енциклопедію біологічних видів з описом морфології, розповсюдженням видів, класифікацією, зображеннями, мапами тощо.

10. https://www.encyclopediaofmath.org/index.php/Main_Page – Математична вікі-енциклопедія – ресурс з відкритим доступом, розроблений спеціально для математичного співтовариства і опублікований Kluwer Academic Publishers в 2002 році. Оригінальні статті в інтернет-енциклопедіїматематики з більш ніж 8000 записів, висвітлюючи майже 50 тисяч понять з математики.

11. http://www.notablebiographies.com/ – Англомовна онлайн енциклопедія біографій відомих у світі особистостей.

12. http://www.encyclopediavirginia.org/ – Енциклопедія Вірджинії – публічно доступне Інтернет-видання, яке служить інструментом для вивчення людей, історії, уряду, економіки і культури штату Вірджинія.

13. http://www.encyclopedia.com/ – Онлайн енциклопедія надає доступ до інформаційних матеріалів з найавторитетніших довідкових джерел з ілюстраціями та відеоматеріалами.

14. http://www.encyclopediaofukraine.com/ – Джерело інформації англійською мовою про Україну, її історію, людей, суспільство, економіку, географію та культурну спадщину.

15. http://www.encyclo.co.uk/ – Онлайн енциклопедія надає можливість пошуку визначень англомовних термінів у ряді обраних словників.

16. http://peakware.com/ – Інтернет-ресурс присвячений горам та альпінізму, який публікує описи, фотографії, мапи, маршрути, звіти про поїздки, путівники тощо.

17. http://plato.stanford.edu/ – Енциклопедія надає інформацію про Канаду для читачів по всьому світу. Статті доповнені мультимедійними елементами (зображення, мапи, ігри, аудіо і відео).

18. http://www.litencyc.com/ – Англомовна літературна онлайн-енциклопедія публікує біографії письменників, наукові описи текстів, написаних цими авторами, описові і критичні есе з літературних та культурно-історичних питань.

19. http://www.ukrainiansintheuk.info/ – На сайті Інтернет-енциклопедії міститься інформація про різноманітні аспекти минулого і теперішнього життя українців у Сполученому Королівстві Великої Британії і Північної Ірландії, загальні відомості про цю країну та історію українсько-британських зв’язків від давнини до сучасності.

20. http://www.waterencyclopedia.com/ – Англомовна онлайн-енциклопедія статей про воду.

21. http://wek.kiev.ua – На сайті представлена веб-енциклопедія Києва, яка містить статті з історії, архітектури, географії тощо.

22. http://sportwiki.to – На сайті розміщена енциклопедична інформація по бодібілдингу та фітнесу. Представлена інформація по дієтології, фармакології, тренувальним програмам тощо.

23. http://medwiki.org.ua/ – Довідковий онлайн-ресурс, який містить тисячі статей на медичну тематику.

24. http://bse.sci-lib.com/ – На сайті представлена Велика Радянська енциклопедія, яка містить інформацію з різних галузей знань: вид мистецтва і культури до науки і техніки. Велика кількість статей присвячена біографіям відомих радянських та іноземних діячів.

25. http://roslunu.com.ua/ – На сайті представлено енциклопедію рослин, в якій зібрано матеріали з детальним описом та характеристиками.

26. http://tvarunu.com.ua/ – На сайті представлена Всеукраїнська велика енциклопедія тварин.

27. http://uateka.com/uk/ – Сайт містить інформацію, присвячену Україні:енциклопедії, відеозаписи, фотографії.

28. http://www.history.org.ua/?encyclop – На сайті Інституту історії України НАН України надається доступ до Енциклопедії історії України у форматі PDF.

29. http://www.m-hrushevsky.name/ – На сайті розміщена інформація про життя і творчість Михайла Грушевського.

30. http://setrum.net/ – На сайті представлений довідник, в якому міститься інформація про лікарські трави, їх лікувальні властивості та способи застосування.

31. http://esu.com.ua/ – Онлайн енциклопедія України ХХ–ХХІ століть в особах, інституціях, поняттях – проект Інституту енциклопедичних досліджень НАН України. Охоплює всі сфери буття України – від географічного положення, природи, історії, політичного устрою, економіки й промисловості, науки, культури, мистецтва, літератури до спорту й молодіжної субкультури.

32. http://megabook.ru/ – Енциклопедичний мультимедійний Інтернет-ресурс, який регулярно поновлюється. Містить інформацію з основних галузей знань: історія, наука, техніка, література, мистецтво та культура.

33. http://www.encyclopedia.ru/ – На довідково-освітньому сайті зібрано та систематизово енциклопедичні та псевдоенциклопедичні видання (енциклопедії, енциклопедичні словники, енциклопедичні довідники), які доступні через мережу Інтернет.


Отримай
Новини