75 років успіху ХІФ КНТЕУ: «Освіта перевірена часом»

22 листопада 2018 року в Харківському інституті фінансів Київського національного торговельно-економічного університету відбулись урочисті заходи, присвячені 75-річному ювілею з дня заснування інституту.

Урочистості розпочав директор інституту Сердюков К.Г., привітав усіх гостей, науково-педагогічних працівників, співробітників і студентів із величним святом.

В цей урочистий день особисто висловити свою повагу до Харківського інституту фінансів Київського національного торговельно-економічного університету та привітали його колектив із ювілеєм:

• директор департаменту науки і освіти Харківської обласної державної адміністрації Карпова Лариса Георгіївна,
  • доктор економічних наук, професор університету Тлемцен (Республіка Алжир) Мед Зін Барка,

керівники структурних підрозділів КНТЕУ:

• Гура Ольга Леонідівна – директор Одеського фінансово-економічного коледжу Київського національного торговельно-економічного університету,
  • Квач Ярослав Петрович – директор Одеського торговельно-економічного інституту Київського національного торговельно-економічного університету,
  • Гурова Капіталіна Дмитрівна – директор Харківського торговельно-економічного інституту Київського національного торговельно-економічного університету,
  • Погорєлов Микола Миколайович – заступник директора з навчально-виховної роботи Харківського торговельно-економічного коледжу Київського національного торговельно-економічного університету,
  • Руденко Світлана Олександрівна – кандидат філософських наук, викладач (Харківського торговельно-економічного коледжу Київського національного торговельно-економічного університету,
  • Єгоров Юрій Іванович – Атаман Харківської міської організації Козацьке Товариство Всеукраїнської громадської організації “Українське Реєстрове Козацтво”, Генерал Козацтва.

На святкування ювілею завітали колишній директор Снітко Валентина Семенівна, під керівництвом якої технікум отримав статус коледжу, а потім інституту, педагогічні працівники, які стояли біля витоків інституту: Венгерова Е.С., Собко Л.В., Шматова Т.М., Северіна І.М.

За багаторічну сумлінну й плідну працю, високий професіоналізм, вагомий внесок у розвиток освіти і науки міста Харкова та з нагоди 75-річчя Харківського інституту фінансів науково-педагогічних працівників відзначили почесними грамотами та подяками Міністерства освіти і науки України, Харківської обласної державної адміністрації, Департаменту науки і освіти Харківської обласної державної адміністрації, Харківської обласної ради, Харківської міської ради, Київського національного торговельно-економічного університету.

Творчі колективи подарували гостям заходу святковий концерт.

Більше фото та відео матеріалу дивіться у соціальній мережі Фейсбук:

сторінка Харківського інституту фінансів КНТЕУ https://www.facebook.com/profile.php?id=100017919310933