Archive for Травень 21st, 2019

Екскурсія по Центру обслуговування платників Київського та Московського районів м. Харкова

16 травня 2019 року, в рамках Тижня науки Харківського інституту фінансів, за ініціативою кафедри державних фінансів, студенти інституту, разом з викладачами кафедр: державних фінансів; економічної теорії та міжнародної економіки, відвідали Київське управління ГУ ДФС України в Харківській області, де для них провели екскурсію по Центру обслуговування платників Київського та Московського…

Круглий стіл «Страхові механізми як фактор забезпечення фінансової стабільності підприємств та домогосподарств»

15 травня 2019 року кафедрою «Фінансів і кредиту» був проведений круглий стіл на тему «Страхові механізми як фактор забезпечення фінансової стабільності підприємств та домогосподарств».

Міжкафедральний круглий стіл на тему «Роль державних фінансів у забезпеченні структурних змін в економіці України»

15 травня 2019 року на базі Харківського інституту фінансів КНТЕУ з нагоди відзначення Тижня науки був проведений міжкафедральний круглий стіл на тему «Роль державних фінансів у забезпеченні структурних змін в економіці України».