Archive for Травень 8th, 2019

Танцювальний колектив «Dance Show Keanu» знову серед призерів!

Вітаємо танцювальний колектив «Dance Show Keanu» Харківського інституту фінансів КНТЕУ, який зайняв: І місце у міському конкурсі студентської художньої самодіяльності «Студентська весна 2019» в номінації сучасна хореографія-дует з номером «Рядом с тобой». ІІ місце у міському конкурсі студентської художньої самодіяльності «Студентська весна 2019» в номінації сучасна хореографія з номером «Хіп-хоп»….

Круглий стіл «Актуальні проблеми соціально-гуманітарного, природничого та інформаційного розвитку українського суспільства»

18 квітня 2019 року кафедрою соціально-гуманітарних дисциплін, в рамках Всеукраїнської науково-практичної конференції здобувачів вищої освіти і молодих учених «Актуальні проблеми формування ефективної фінансово-економічної системи України в умовах глобальної кризи», проведено круглий стіл «Актуальні проблеми соціально-гуманітарного, природничого та інформаційного розвитку українського суспільства». Брали участь у круглому столі науково-педагогічні працівники кафедри, студенти…