Archive for Квітень 13th, 2018

Освіта Слобожанщини та навчання за кордоном – 2018

Урочисте відкриття виставки «Освіта Слобожанщини та навчання за кордоном – 2018» Харківський інститут фінансів взяв участь у відкритті головної освітянської події Лівобережної України – тринадцятої міжнародної виставки «Освіта Слобожанщини та навчання за кордоном – 2018», яка відбулася за підтримки Департаменту науки і освіти Харківської обласної державної адміністрації та Департаменту освіти Харківської…

Фестиваль студентської художньої самодіяльності «Студентська весна 2018»

12 квітня 2018 року танцювальний колектив ХІФ КНТЕУ Dance Show Keanu прийняв участь у Гала-концерті Міського фестивалю студентської художньої самодіяльності «Студентська весна 2018» у концертному залі «Україна».

Профорієнтаційна робота

11 квітня 2018 року науково-педагогічними працівниками кафедри економічної теорії та міжнародної економіки та кафедри державних фінансів було проведено профорієнтаційну роботу в навчальних закладах м. Харкова та області.