Archive for Березень 29th, 2018

Всеукраїнська студентська конференція «Якісний інноваційний розвиток вищої освіти: проблеми та засадницькі орієнтири»

Рада студентського самоврядування Харківського інституту фінансів Київського національного торговельно-економічного університету за підтримки Української асоціації студентів проводить Всеукраїнську студентську конференцію «Якісний інноваційний розвиток вищої освіти: проблеми та засадницькі орієнтири», що відбудеться 20 квітня 2018 року в м. Харкові.

Семінар-практикум для студентів 4 курсу

22 березня 2018 року кафедрою державних фінансів за участю фахівців Головного управління ДФС у Харківській області було проведено, в рамках святкування 75 річниці заснування Харківського інституту фінансів, семінар-практикум для студентів 4 курсу з питань новацій у декларуванні доходів фізичних осіб за доходами, отриманими у 2017 році.