Archive for Листопад 28th, 2017

Семінар-практикум «Електронний кабінет платника податків»

27 листопада 2017 року до Харківського інституту фінансів знову завітали фахівці ДФС у Харківській області на чолі з Чуб Яною Михайлівною, заступником начальника управління-начальником відділу комунікації із ЗМІ ГУ ДФС у Харківській області.

Засідання секції «Математичні та інформаційні технології в економіці»

23 листопада кафедрою економіко-математичних методів та інформаційних технологій в рамках X Симпозіуму «Проблеми забезпечення макроекономічної рівноваги в сучасних умовах економіки» було проведено засідання секції «Математичні та інформаційні технології в економіці».

Засідання секції “Комунікативна компетенція як запорука конкурентоспроможності сучасного фахівця»

23 листопада кафедрою соціально – гуманітарних дисциплін в рамках X Симпозіуму «Проблеми забезпечення макроекономічної рівноваги в сучасних умовах економіки» було проведено засідання секції “Комунікативна компетенція як запорука конкурентоспроможності сучасного фахівця».

Засідання секції “Глобалізаційна економіка: динаміка, форми та стратегії міжнародного економічного співробітництва»

23 листопада кафедрою економічної теорії та міжнародної економіки в рамках X Симпозіуму «Проблеми забезпечення макроекономічної рівноваги в сучасних умовах економіки» було проведено засідання секції “Глобалізаційна економіка: динаміка, форми та стратегії міжнародного економічного співробітництва».

Засідання секції “Управління та організація діяльності підприємств в сучасних умовах»

23 листопада кафедрою менеджменту в рамках X Симпозіуму «Проблеми забезпечення макроекономічної рівноваги в сучасних умовах економіки» було проведено засідання секції “Управління та організація діяльності підприємств в сучасних умовах».