• тел: (057) 731-33-65
  • м. Харків, пров. Плетнівський, 5

КНТЕУ

Харківський інститут фінансів

Київського національного торговельно-економічного університету

Харківський інститут фінансів


Заняття на курсах з інтенсивного вивчення арабської мови

30 березня 2019 року в Харківському інституті фінансів КНТЕУ за сприяння міжнародного відділу інтеграції іноземних студентів було проведено відкрите заняття на курсах з інтенсивного вивчення арабської мови (викладач Ламааші Мохамед).

Були запрошені слухачі, викладачі та гості з Королівства Марокко, а саме: Беллашхаб Мохаммед, професор, завідувач кафедри арабської мови факультету літератури і гуманітарних наук університету Султана Мулая Сулеймана (місто Бені-Меллаль, Марокко) і Маграві Лахбіб, доцент кафедри комунікативних досліджень цього університету.

Спілкування між присутніми відбувалось арабською мовою, що свідчить про достатній рівень підготовки слухачів. На занятті йшлося про історію Марокко, цікаві історичні місця країни, а також питання викладання арабської мови в Україні і в Марокко.

Слухачі курсів ділилися враженнями від вивчення арабської мови, досягненнями у використанні арабської мови у буденному житті. Маграві Лахбіб для вдосконалення вивчення арабської мови рекомендував використовувати Інтернет-ресурси, перегляд фільмів і прослуховування пісень на мові оригіналу.

Учасники були задоволені тим, як пройшло відкрите заняття, висловили надію на продовження спілкування і розвиток співпраці між Україною та Марокко.

Отримай
Новини