Участь у круглому столі на тему «Складові якості аудиторських послуг: досвід та перспективи в контексті реформування аудиту»

27 червня 2017 р. заступник директора з науково-педагогічної роботи ХІФ КНТЕУ Семенець Аліна Олександрівна, завідувач кафедри обліку, аудиту та економічного аналізу Шум Михайло Анатолійович прийняли участь у круглому столі на тему «Складові якості аудиторських послуг: досвід та перспективи в контексті реформування аудиту», організованому за ініціативи Всеукраїнської професійної громадської організації «Спілка аудиторів України», підтриманої Харківським національним економічним університетом, Аудиторською палатою України. Під час заходу було обговорено модель реформи ринку аудиторських послуг, що викладена в законопроекті “Про аудит фінансової звітності та аудиторську діяльність”.