• тел: (057) 731-33-65
  • м. Харків, пров. Плетнівський, 5

КНТЕУ

Харківський інститут фінансів

Київського національного торговельно-економічного університету

Харківський інститут фінансів


Тиждень факультету Обліку, менеджменту та міжнародної економіки

З 21 листопада по 1 грудня проходив тиждень, який був присвячений одному з кращих факультетів Харківського інституту фінансів Київського національного торговельно-економічного університету – факультету Обліку, менеджменту та міжнародної економіки, проведення якого вже встигло стати доброю щорічною традицією на факультеті та який виявився неймовірно цікавим і багатим на події.

В рамках проведення тижня факультету відбулися наступні заходи:

21 листопада 2016 року відбувся Круглий стіл «Моя професія: історія, сьогодення, майбутнє», у якому академічні групи факультету обговорювали, дискутували, висвітлювали питання пов’язані з проблемами та перспективами професійної діяльності.

Відкрита лекція державного аудитора Північно-східного офісу Державної аудиторської служби, випускника Харківського інституту фінансів Костенко Павла на тему: «Стан та перспективи розвитку державного аудиту».

Міні-олімпіади з навчальних дисциплін «Вища математика» та «Оптимізаційні методи і моделі». Переможцем міні-олімпіади з дисципліни «Оптимізаційні методи і моделі» стала Козакова Анна, студентка групи 31уп. Студенти групи 11ме стали переможцями в міні-олімпіаді з Вищої математики. Вітаємо!

22 листопада 2016 року проводились інтелектуальні публічні молодіжні змагання «Управлінські поєдинки: технологія перемоги», у яких кожен студент факультету намагався показати свою майстерність у вирішенні певної конфліктної управлінської ситуації, виступаючи в різних ролях. Переможцем стала студентка факультету, групи 31уп Четвертак Анастасія.

22 листопада 2016 року проходив також тренінг «Мрія, дія – результат» від засновника та керівника школи Лідерства «МОСТ» Денисенко Євгенія та радника міського голови з питань молодіжної політики Орєхова Олега, де студенти знайшли відповіді на запитання: «Як втілити проект у реальність?», «Як отримати бажаний результат?», «З чого почати, щоб стати успішним?».

У рамках святкування тижня факультету проводився бізнес-тренінг з міжнародного співробітництва від міжнародної компанії AB InBev (САН ІнБев Україна український підрозділ найбільшого світового пивоварного концерну Anheuser-Busch InBev).

Ділова гра «Управління ризиковою діяльністю», де студенти шукали рішення в умовній проблемній ситуації. Також цей день був позначений «солодкими» настроями на факультеті. В актовій залі інституту проводився День смачної перерви.

23 листопада 2016 року в нічному клубі «Болеро» пройшов конкурс чоловічої краси та мужності «Містер ХІФ». За це почесне звання змагалися 7 представників. Все, що показали хлопці, – результат тривалих та виснажливих репетицій. Публіка оцінила їх старання оплесками та підтримкою, а журі – титулами. Тож, за результатами голосування, звання «Містер глядацьких симпатій» – студент факультету Гуня Станіслав, звання «Містер артистизм» –  студент факультету Пильнєв Владислав, звання «Містер талант» – студент групи 31о Плюшко Артем, звання «Містер мужність» – студент групи 21о Ладнюк Сергій, звання «Містер елегантність» – студент групи 11о Мадатян Артур.

29 листопада 2016 року виявився не менш жвавим та насиченим враженнями, адже цього дня відбувся Турнір з пейнтболу. Вісім команд-учасниць та команда викладачів Харківського інститут фінансів змагалися за титул найкращої пейнтбольної команди інституту. Серед студентів одержала перемогу команда групи 31ме «Дезертири». Вітаємо переможців! І як ми усі знаємо – хто гарно відпочиває, той і гарно навчається.

1 грудня 2016 року завершився тиждень факультету обліку, менеджменту та міжнародної економіки грою в боулінг, де викладачі та студенти факультету продемонстрували силу, спритність та отримали шалені емоції від гри.

Тож, до зустрічі на тижні факультету Обліку, менеджменту та міжнародної економіки наступного року!

Фотозвіти:

Тиждень факультету

Пейнтбол

Містер ХІФ

Отримай
Новини