Спортивні, талановиті, творчі – Ви наше майбутнє !!!

7 жовтня 2017 року, напередодні Дня захисника України і Дня Українського козацтва, відбувся захід «Козацький ярмарок» організований Харківським інститутом фінансів КНТЕУ спільно з Харківським міським козацьким товариством Всеукраїнської громадської організації «Українське Реєстрове Козацтво». Основною метою заходу було створення умов для популяризації національної культурної спадщини, розвитку інтелектуальних та творчих здібностей школярів, інтеграції їх у студентське життя, забезпечення потреб у творчій самореалізації, формування активної життєвої та громадської позиції.

В заході взяли участь 7 команд – це школярі Харківської області, представники 11 класів Мерефянського ліцею, Безлюдівського юридичного ліцею, Будянської загальноосвітньої школи № 2, Солоніцевського колегіуму, Липецької загальноосвітньої школи та Манченківської загальноосвітньої школи. Захід був насичений спортивними, творчими та інтелектуальними змаганнями. По закінченню свята на всіх чекала смачна польова каша, а також чай із солодощами. Всі учасники заходу отримали безліч позитивних емоцій, подарунків, а чотири команди переможці отримали цінні призи.

Висловлюємо слова подяки: адміністрації парку «Зелений гай» за гостинний прийом, директорам навчальних закладів, вчителям та учням за активну і щиру участь у проведенні заходу. Ну і, звичайно, слова вдячності директору Харківського інституту фінансів КНТЕУ Сердюкову Костянтину Георгійовичу, студентам інституту і представникам ВГО «Українське реєстрове козацтво» за докладені зусилля в проведенні даного заходу.

Далі буде…