Спортивне свято «Motus vita est / Рух – це життя»

26 квітня в актовій залі Харківського інституту фінансів відбулося спортивне свято «Motus vita est / Рух – це життя», на якому підбили підсумки Спартакіади 2016-2017 року серед студентів.

Відкрив свято директор ХІФ Сердюков К.Г.

На святі виступили професійні спортсмени та студенти нашого вузу, які познайомили з сучасними напрямками фітнесу та аеробіки. Так само були присутні почесні гості: майстри спорту, учасниці збірної України, неодноразові призери та переможці міжнародних змагань і чемпіонатів, тренери фітнес програм за напрямками Йога та Пілатес Кононенко Анна і Погребняк Ірина.

Високий клас показали гості нашого свята: акробатичний дует на пілоні Сиромятникова Кіра і Ечкеніо Юля, учасниці та переможці України і Міжнародних змагань з акробітіке на пілоні Грязева Ангеліна і Погребняк Анжеліка.

На святі виступили: солістка школи танцю EMDI – I love dance Анна Шаповалова; колектив школи танцю EMDI.

Студія і школа «Shantiyoga». Медично обгрунтована практика йоги в Харкові. Регалії сьогодні – це 3 роки роботи з більш ніж 1000-ю клієнтів і успішні результати займаються. Система навчання побудована на основі шкіл індійських майстрів і пропущені через призму професійних медичних знань для того, щоб Ви досягли максимального ефекту від занять і змогли вирішити будь-які завдання зі здоров’ям. Ведучий інструктор студії Скворцова Олена представила частину програми зі школи інструкторів Shanti school. З показовим виступом взяли участь Никитська Наталія, Бессонова Катнрина і Скворцова Олена.

Йога студія Будинок Сонця. Тренери з хатха йоги, парної йоги на своїх виступах вчать з’єднувати в єдине ціле рух, дихання і усвідомлення свого тіла. Дівчата є творцями танцювального колективу Трайбл клан Шакті, який є переможцем різних конкурсів та учасником танцювальних фестивалів. Свою майстерність показали Світлана Будник та Олена Левченя.

За результатами змагань відбулося нагородження спортсменів інституту, які брали активну участь в Спартакіаді ХІФ 2016/2017 року. Нагородження переможців Спартакіади в змаганнях з ігрових видів спорту провела заступник директора Піддубна Лідія Валеріївна.

Переможців змагань з настільного тенісу серед юнаків та дівчат нагородила декан факультету обліку, менеджменту та міжнародної економіки Тюріна Діна Миколаївна.

Церемонію нагородження переможців змагань з атлетичної гімнастики і гімнастичному багатоборству провела заступник директора, кандидат наук з фізичного виховання і спорту Куделко Вікторія Едуардівна.

Нагородження переможців та призерів з шашок та шахів серед студентів провів переможець Спартакіади ХІФ з шашок та шахів серед співробітників, професор кафедри економіко-математичних методів та інформаційних технологій Лапшин Володимир Ілліч.

Були нагороджені подяками учасники збірної команди ХІФ по футболу, які протягом останніх чотирьох років беруть активну участь в турнірі «Металіст-ліга» та в обласних змаганнях «Спорт протягом життя». А також збірні команди дівчат і юнаків ХІФ з волейболу, які другий рік беруть активну участь у Студентській лізі і обласних щорічних студентських змаганнях «Спорт протягом життя» серед студентів ВНЗ ІІІ-ІV рівня акредитації Харківської області.

На святі з показовими виступами взяли участь команди груп 11ф, 11о, 11ме, 11мо, 21Ф, 21о, 21меуп, 22Ф (дівчата), 22Ф (юнаки).

За підсумками Спартакіади ХІФ 2016/2017 року найкращою спортсменкою інституту стала Мазур Тетяна студентка групи 11ф, якій було вручено перехідний кубок ХІФ.

До нових спортивних перемог в наступному навчальному році!!!