Семінар щодо умов публікації статей у міжнародних виданнях

29.11.2017 р. відбувся семінар щодо умов публікації статей у міжнародних виданнях з професором факультету економіки і менеджменту Університету Тлемсен, директором алжирського видання з державних фінансів R.A.M.P., Президентом Національної асоціації державних фінансів A.Na.Fi.P. Баркою Мохаммедом Зіною.

В семінарі брали участь завідувачі кафедр, науково-педагогічні працівники інституту.

За останні роки науково-дослідницька діяльність науково-педагогічних працівників Харківського інституту фінансів значно розширила свою географію щодо друкування наукових статей у міжнародних виданнях. У зв’язку з цим, перед науково-педагогічними працівниками досить актуально стоїть проблематика активного володіння і використання інформації щодо вимог до оформлення результатів наукових досліджень та наукових статей, які в основному регламентуються відповідними діючими стандартами та вимогами наукових видань.Метою семінару було ознайомлення науково-педагогічних працівників, студентів магістратури із широким спектром можливостей щодо опублікування результатів наукових досліджень у виданнях, зареєстрованих у міжнародних наукометричних базах даних, вимогами до підготовки таких публікацій.