Робота експертної комісії МОНУ з акредитації напряму підготовки 6.030509 «Облік і аудит» галузі знань 0305 «Економіка та підприємництво».

У Харківському інституті фінансів КНТЕУ з 21.06.2017 по 23.06.2017 працювала експертна комісія МОНУ з акредитації напряму підготовки 6.030509 «Облік і аудит» галузі знань 0305 «Економіка та підприємництво».

У ході роботи експертної комісії були проведені комплексні контрольні роботи в академічних групах напряму підготовки 6.030509 «Облік і аудит» з метою перевірки залишкових знань студентів. Експертна комісія перевірила організаційне, навчально-методичне забезпечення навчально-виховного процесу підготовки бакалаврів з обліку. Комісія провела огляд матеріально-технічної бази забезпечення навчального процесу та вибіркове порівняння облікових документів з реальним станом і наявністю обладнання в кабінетах, аудиторіях. Під час роботи члени комісії оглянули у бібліотеці інституту виставку нових надходжень, а також експозицію науково-методичних праць навчально-педагогічних працівників інституту.