Проект “Aid to Art” на конкурс Харківської міської ради “Харків – місто молодіжних ініціатив”

Наші вітання! Команда Харківського інституту фінансів КНТЕУ спільно з командою Харківського національного економічного університету ім. С. Кузнеця подала проект “Aid to Art” на конкурс Харківської міської ради “Харків – місто молодіжних ініціатив” і…стала фіналістом і виграла грантову підтримку проекту! Конкурс складався з двох етапів, на яких розглядалась ідея та план реалізації і потім захист проектів. Проект “Aid to Art” націлений на допомогу театральним та іншим творчим колективам Харкова у проведенні власних шоу та вистав, пошуку фінансування, залучення спонсорів, партнерів, краудфандингових платформ. Тим часом нагадаємо, що актив команди – студенти команди ENACTUS Харківського інституту фінансів.